Dámske spoločenské šaty a trendy v tomto roku

To, čo vidíme na predvádzacích mólach sa odráža v tom, ako majú ženy vybavený svoj šatník. Prispôsobovanie sa módnym trendom je v súčasnosti veľmi obľúbené. Niektoré ženy sú však natoľko odvážne, že si to, čo sa nosí na svetových prehliadkach doladia podľa vlastnej chute. K tomu im stačí len vedieť, čo je momentálne v móde. Platí to napríklad v prípade farieb či jemných doplnkov, ktoré outfit perfektne doplnia. Aké sú teda trendy v dámskych spoločenských šatách pre tento rok?

Aká farba dámskych spoločenských šiat bude tento rok in?

Farby sa menia prakticky každý rok. Menia sa aj vtedy, keď sa menia ročné obdobia. Farbou leta bude levanduľová fialová. Táto farba dokonale vynikne v kombinácii s bielou či čiernou farbou. Fantázii sa medze nekladú, dajte však pozor na to, aby farebná kombinácia, do ktorej sa pustíte nebila príliš do očí. Keďže levanduľová patrí medzi svetlé farby, snažte sa ju vhodne  doplniť s tmavým odtieňom. Farbou jari bude zase žltá a khaki. Tieto farby sú ešte stále v móde, ak  si teda oblečiete dámske spoločenské šaty v tejto farbe, nič nepokazíte. Rovnako tiež bude v móde aj tmavý denim. Ak v obchode zbadáte šaty v tejto farbe a z tohto materiálu, rozhodne vo vašom šatníku nemôžu chýbať. 

A čo dámske spoločenské šaty a kvety?

Bielymi šatami nič nepokazíteHitom tohto roku sú tiež kvetinové vzory. Kvety sú všeobecne znakom jari, kedy sa všetko prebúdza. Kvetinové vzory sú v móde prakticky neustále, v tomto období však nadobudnú nový rozmer. Hitom leta budú retro kvetinové vzory. Ak teda nájdete šaty, ktorých potlač vám pripomenie napríklad zásteru vašej starej mamy, neváhajte a kúpte si ich. S nimi budete skutočne v móde. Okrem kvetín sa tiež tomto období osvedčia plastové prvky. Obzvlášť na jar bude plast populárny, preto si neváhajte zaobstarať napríklad napríklad lesklé čižmy či pršiplášť, ktorý vášmu outfitu dodá úplne nový rozmer.

Je pre vás móda na prvom mieste?

Veľa žien sa v móde a v trendoch skutočne našlo. Ustriehnuť všetko nové, čo sa na predvádzacích mólach mihlo je skutočne náročne. Ak chcete mať všetky potrebné informácie pohromade, navštívte stránku www.glashgirl.sk. Okrem zaujímavosti zo sveta módy na tejto stránke nájdete aj bohatú ponuku dámskych spoločenských šiat či iných zaujímavých doplnkov.